99. What Works? Międzynarodowa konferencja we Wrocławiu.

Dolnośląskie Stowarzyszenie Kuratorów Sądowych FRONTIS zaprasza do Wrocławia na międzynarodową konferencję organizowaną w dniach 11-12 października z okazji zbliżającego się jubileuszu 100-lecia polskiej kurateli sądowej. Nasze Stowarzyszenie jest jednym z partnerów tego wydarzenia. 

Wśród zaproszonych prelegentów będą cenieni polscy i brytyjscy eksperci z nurtu sprawiedliwości naprawczej. Oprócz samej konferencji organizatorzy przygotowują szereg imprez towarzyszących. Wśród nich m.in. pokaz spektaklu Fundacji Jubilo "Odzwierciedlenie", teatru realizowanego w Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu (zwiastun spektalklu)

Wydarzeniu towarzyszyć będą wystawy, wycieczki po Wrocławiu, uroczysta kolacja jubileuszowa. Konferencja- choć międzynarodowa, zostanie mocno zakorzeniona w kontekście uwarunkowań lokalnych. Liczba miejsc jest ograniczona do 400, w tym 300 na sali głównej i 100 na sali z transmisją video. Planowane jest tłumaczenie symultaniczne. Rekrutacja ruszy w II. połowie maja. Zachęcamy serdecznie do udziału w październikowych wrocławskich wydarzeniach. Organizatorzy liczą na dobre spotkanie i integrację środowiska.

Więcej informacji na specjalnej stronie dedykowanej konferencji, która jest na bieżąco aktualizowana: http://konferencja.wroclaw.pl Zachęcamy do skorzystania z newslettera konferencji, który dostępny jest na dole ww. strony oraz zapraszamy także na stronę wydarzenia utworzonego na portalu społecznościowym Facebook: tutaj.