Po konferencji...

"Międzynarodowa Konferencja "99. What Works? Kuratorska służba sądowa w Polsce - w przededniu jubileuszu. Możliwości i perspektywy" przeszła do historii. To były piękne chwile. Jesteśmy dumni, że jako Stowarzyszenie mogliśmy uczestniczyć (i partnerować) w wydarzeniu, które - o czym jesteśmy przekonani - dotychczas nie miało miejsca w polskiej przestrzeni związanej z kuratelą sądową. Wydarzeniu wyjątkowym, jakim była 99. What works? Międzynarodowa konferencja. Wrocław 11/12 X 2018. Wystarczy tylko spojrzeć na agendę konferencyjną: http://konferencja.wroclaw.pl/…/10/program-konferencji-1.pdf 

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tytanicznej pracy, jaką włożyli Organizatorzy w przygotowanie Konferencji, Serdecznie gratulujemy. Było bardzo merytorycznie, było międzynarodowo, było integracyjnie, Było mega PROFESJONALNIE. BRAWO Stowarzyszenie Kuratorów Sądowych Frontis.

 

Poniżej na jednym z załączonych zdjęć prof. Mario Paparozzi z University of North Carolina in Pembroke (USA), wsłuchujący się w muzykę zespołu Apple Bells. Zespół współtworzy Błażej Kubica, sądowy kurator zawodowy w Sądzie Rejonowym w Chorzowie, który podczas konferencji na jednym z dostępnych stoisk prezentował twórczość zespołu. O Błażeju i historii Apple Bells można więcej przeczytać tutaj: http://kurator.webd.pl/…/kurator-po-godzinach-pracy-nasze-…/ Na zdjęciach autorstwa Pauliny Anny Galanciak również fragmenty spektaklu "Odzwierciedlenie", którym rozpoczęła się konferencja i który zrobił niesamowite wrażenie na jej uczestnikach . Jeszcze raz brawo Organizatorzy.