Aktualności

Jubileuszowy lokalny kongres kuratorski w Tychach.

Tychy, to kolejne miasto na mapie Polski, w którym kuratorzy sądowi uroczyście obchodzili stulecie kurateli sądowej w Polsce. Miało to miejsce podczas jubileuszowego kongresu lokalnego Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Tychach, który odbył się w dniu 23 maja.  

Równość, Tolerancja, Bezpieczeństwo - konkurs plastyczny.

"Równość, Tolerancja, Bezpieczeństwo", to temat przewodni konkursu plastycznego, który został przeprowadzony w marcu br. przy współpracy naszego Stowarzyszenia. Okazją z kolei do wręczenia nagród i wyróżnień był Turniej Amatorów Hokeja na Lodzie, który odbył się 13 kwietnia 2019 na Stadionie Zimowym w Sosnowcu.

Jubileuszowa konferencja w Bielsku-Białej.

W dniu 1 marca 2019 roku w Bielsku-Białej w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki odbyła się uroczysta konferencja z okazji 100 lecia Kurateli Sądowej w Polsce, którą zorganizowali kuratorzy Okręgu Bielskiego we współpracy z nasztm Stowarzyszeniem i pod honorowym patronatem Prezydenta MIasta Bielsko-Biała.

Zaproszenie do Chorzowa na spektakl antyprzemocowy.

Fundacja Pozytywnych Zmian i Art. 207- Artystyczna Grupa Antyprzemocowa serdecznie zapraszają na spektakl pt. UKRYTE, który odbędzie się 21 listopada 2018 roku w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Nasze Stowarzyszenie partneruje temu wydarzeniu, z czego jesteśmy dumni.

Po konferencji...

Międzynarodowa Konferencja "99. What Works? Kuratorska służba sądowa w Polsce - w przededniu jubileuszu. Możliwości i perspektywy" przeszła do historii. To były piękne chwile. Jesteśmy dumni, że jako Stowarzyszenie mogliśmy uczestniczyć (i partnerować) w wydarzeniu, które - o czym jesteśmy przekonani - dotychczas nie miało miejsca w polskiej przestrzeni związanej z kuratelą sądową.

99. What Works? Międzynarodowa konferencja we Wrocławiu.

Dolnośląskie Stowarzyszenie Kuratorów Sądowych FRONTIS zaprasza do Wrocławia na międzynarodową konferencję organizowaną w dniach 11-12 października z okazji zbliżającego się jubileuszu 100-lecia polskiej kurateli sądowej. Nasze Stowarzyszenie jest jednym z partnerów tego wydarzenia.